O nas

Tworzymy z pasją

Jesteśmy młodą prężnie rozwijającą się firmą realizującą projekty na terenie województwa małopolskiego. Tworzymy produkty na miarę potrzeb klienta, a naszym głównym celem jest zaspokajanie pragnień poprzez urzeczywistnienie jego marzeń. Nieustannie dążymy do doskonałości i stawiamy sobie coraz wyższe cele, aby zaspokoić wymagania najbardziej wymagających klientów. 

Oferujemy wysokiej jakości produkty z drewna, sklejki, MDF, a także płyty wiórowej. Pracujemy na wysokiej jakości materiałach produkowanych przez wiodących producentów. Nasze produkty oferujemy osobom prywatnym, firmom jak i instytucjom. Cechuje nas dokładność, zaangażowanie oraz pasja w tworzeniu.

Specjalizujemy się w tworzeniu wysp i mebli kuchennych, komód, szaf, stolików, bibliotek i dodatków wyposażenia wnętrz takich jak np. drewniane miski, kubeczki czy skrzynki na warzywa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

MISJA

Misją firmy jest tworzenie produktów wysokiej jakości na miarę potrzeb i marzeń klienta. Tworzymy produkty, które cieszą nie tylko oko, ale i duszę. Większość produktów wytwarzana jest na indywidualne zamówienie klienta, co czyni je jedynymi w swoim rodzaju. Tworząc meble, każdy egzemplarz różni się od poprzedniego – nie ma dwóch takich samych egzemplarzy drewna, różnią się barwą, słojem czy odcieniem co czyni je wyjątkowymi i niepowtarzalnymi.

WIZJA

Pragniemy spełnić marzenia klienta. Zadowolenie naszych klientów motywuje nas do działania i stawiania sobie coraz wyższych celów. Planujemy nieustanny rozwój wraz z rozwojem technologii i potrzeb klienta. Chcemy by nasze produkty emanowały trwałością, jakością i zadowoleniem klientów.

CEL

Najważniejszy celem jest dla nas nieustanny rozwój i dążenie do zaspokojenia potrzeb klientów.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.